Конференція “Ліки-людині” 21 травня 2015 р.

Кафедра фармакотерапії Національного фармацевтичного університету запрошує Вас взяти участь у роботі ХХXІІ всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «ЛІКИ – ЛЮДИНІ: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФАРМАКОТЕРАПІЇ І ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ», (Реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №501 від 09 липня 2014 року.), яка відбудеться 21 травня 2015 року на базі Національного фармацевтичного університету.

Конференція збирає практикуючих медиків, пульмонологів, сімейних лікарів, терапевтів, фармацевтів, провізорів, науковців, експертів з профільних медичних та фармацевтичних закладів України та закордонних організацій.

Основними напрямком конференції буде обговорення раціональної та ефективної фармакотерапії, зокрема сучасним проблемам фармакотерапії захворювань легень, а саме: фармакотерапії ХОЗЛ у дорослих, табакокуріння, бронхіальної астми.

Проведення конференції «ЛІКИ-ЛЮДИНІ» є важливим етапом у програмі післядипломної освіти лікарів та провізорів з позиції ефективного і безпечного використання засад фармакотерапії з акцентом на взаємозамінності лікарських засобів в умовах поєднаної патології та у пацієнтів різних вікових груп.

По закінченню конференції усім учасникам буде надано сертифікат учасника.

Реєстрація учасників конференції – 21 травня починається з 8 45 до 09 30 – за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна 8/10, Харківська міська студентська лікарня, (2-й поверх, конференц-зал).

Проїзд до станції метро “Архітектора Бекетова”.

Телефон для довідок: (057) 700-36-34.

конференция1

РОБОЧА МОВА КОНФЕРЕНЦІЇ: