30-31 березня 2017р. на кафедрі фармакотерапії відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів. Сучасна фармакотерапія хронічної обструктивної патології легень і бронхіальної астми».

Кафедра фармакотерапії Національного фармацевтичного університету запрошує Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів. Сучасна фармакотерапія хронічної обструктивної патології легень і бронхіальної астми», (Реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №620 від 30 вересня 2016р.).

Конференція збирає практикуючих медиків, пульмонологів, сімейних лікарів, терапевтів, фармацевтів, науковців, експертів з профільних медичних та фармацевтичних закладів України та закордонних організацій.

Реєстрація учасників конференції : 30 березня  – з 900 до 10 00 – за адресою: м. Харків, вул. Куликівська 12 (вул. Мельникова 12), Національний фармацевтичний університет ауд. 2 (проїзд до станції метро Архітектора Бекетова).  31 березня –  з 900 до 10 00 – за адресою: м. Харків, вул. Куликівська 12 (вул. Мельникова 12), Національний фармацевтичний університет ауд. 2 (проїзд до станції метро Архітектора Бекетова)