ІІ Міжнародна науково-практична конференція “Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів”

28-29 березня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті буде проведена ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів». Конференція внесена до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році, реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ № 599 від 11.10.2017р.

Конференція збирає практикуючих медиків, пульмонологів, сімейних лікарів, терапевтів, невропатологів, кардіологів, фармацевтів, науковців, експертів з профільних медичних та фармацевтичних закладів України та закордонних організацій.

Секція І «Сучасна фармакотерапія захворювань людини та вивчення клінічних ефектів нових лікарських засобів»

Реєстрація учасників конференції: 28 березня з 9 00 до 10 00 – за адресою:

м. Харків, вул. Куликівська 12, ауд.2, 3 поверх.

Початок конференції о 10 00

Секція присвячена питанням сучасної фармакотерапії захворювань людини та вивчення клінічних ефектів нових лікарських засобів.

Секція ІІ «Синтез та доклінічне вивчення біологічних сполук. Розробка складу та технології лікарських препаратів»

Реєстрація учасників конференції:29 березня з 9 00 до 10 00 – за адресою:

м. Харків, вул. Куликівська 12, ауд.1, 2 поверх.

Початок конференції о 10 00

Секція присвячена  синтезу та доклінічним дослідженням біологічно активних речовин рослинного і синтетичного походження, розробці складу та технології лікарських препаратів.

Секція ІІІ «Аспекти викладання дисциплін у вищих навчальних закладах» –

Реєстрація учасників конференції: 29 березня з 9 00 до 10 00 – за адресою:

м. Харків, вул. Дарвіна 8/10, Харківська міська студентська лікарня, ауд.1 (каф. фармакотерапії).

Початок конференції о 10 00

Секція присвячена впровадженню сучасних методів навчання у вищих навчальних закладах та медичних коледжах.