14-15 березня 2019 р. у Національному фармацевтичному університеті буде проведена ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів». Конференція внесена до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2019 році, реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ № 262 від 09.08.2018р.

Конференція збирає практикуючих медиків, пульмонологів, сімейних лікарів, терапевтів, невропатологів, кардіологів, фармацевтів, науковців, експертів з профільних медичних та фармацевтичних закладів України та закордонних організацій.

Реєстрація учасників конференції

з 9 00 до 10 00

Початок засідань о 10 00

Секція І «Сучасна фармакотерапія захворювань людини та вивчення клінічних ефектів нових лікарських засобів»

14 березня 2019 р.

м. Харків, вул. Куликівська 12,

ауд.2, 3 поверх.

Секція присвячена питанням сучасної фармакотерапії захворювань людини та вивчення клінічних ефектів нових лікарських засобів.

Секція ІІ «Синтез та доклінічне вивчення біологічних сполук. Розробка складу та технології лікарських препаратів»

15 березня 2019 р.

м. Харків, вул. Дарвіна 8/10,

КНП «Міська студентська лікарня» ХМР

ауд.1 (каф. фармакотерапії).

Секція присвячена  синтезу та доклінічним дослідженням біологічно активних речовин рослинного і синтетичного походження, розробці складу та технології лікарських препаратів.

Секція ІІІ «Аспекти викладання дисциплін у вищих навчальних закладах»

15 березня 2019 р.

м. Харків, вул. Дарвіна 8/10,

КНП «Міська студентська лікарня» ХМР

ауд.3 (каф. фармакотерапії).

Секція присвячена впровадженню сучасних методів навчання у вищих навчальних закладах.