Студентське наукове товариство

29 жовтня 2014 р. відбулося перше засідання Студентського наукового товариства кафедри фармакотерапії у 2014/2015 навчальних роках. Під час засідання були заслухані наступні теми:

Фармакотерапія діареї – доповідач Верховодова Юлія Воломирирівна, лікар-аспірант. Керівник – проф. Кіреєв І.В.

Фармакотерапія чуми –  доповідач Блінова Тетяна Володимирівна, Сніжко Наталія Вікторівна, 4к., Фс(5,0д)-1. Керівник – Трищук Н.М.

Фармакотерапія системної склеродермії – доповідач Возна Ілона Олександрівна, 4к., Фс(5,0д)-1. Керівник – Савохіна М.В.

Перша долікарська допомога при анафілактичному шоці – доповідач Рябов Влад Олегович, 3к., Фс(5,0д)-21. Керівник – Жаботинська Н.В.

Инфекционная Диарея 29-10-2014 PLAGUE_2014 СНО_Фармакотерапия системного склероза презентация АШ