Тематичні плани занять для студентів спеціальності “Фармація”

Тематичний план лекцій для студентів 1 курсу спеціальності «Фармація» 2,0 р.н. (для осіб, що мають вищу освіту за спеціальністю «ТФП»)

Тематичний план практичних занять для студентів 1 курсу спеціальності «Фармація» 2,0 р.н. (для осіб, що мають вищу освіту за спеціальністю «ТФП»)

Тематичний план лекцій для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 2,5 р.н.

Тематичний план практичних занять для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 2,5 р.н.

Тематичний план лекцій для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають вищу освіту)

Тематичний план практичних занять для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають вищу освіту)

Тематичний план лекцій для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» зі спеціальності «Фармація»)

Тематичний план практичних занять для студентів для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» зі спеціальності «Фармація»)

Тематичний план лекцій для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» зі спеціальності «Медицина»)

Тематичний план практичних занять для студентів 4 курсу спеціальності «Фармація» 4,5 р.н. (для осіб, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» зі спеціальності «Медицина»)