Відрядження до Варшавського медичного університету (м. Варшава, Польща) з 14 по 21 травня 2016 р.

Делегація Національного фармацевтичного університету у складі завідувача кафедри фармакотерапії, професора Кіреєва І. В., завідувача кафедри фармакогнозії, доцента Кошового О. М. та 4 студентів відвідала Варшавський медичний університет.

Під час візиту професор Кіреєв І. В. та доцент Кошовий О. М. здійснили керування групою студентів під час ознайомчої медичної практики

Під час візиту делегація ознайомилась зі структурою університету і відвідали кафедри фармакогнозії, фармацевтичної біології та біотехнології рослин, фізичної хімії та університетську бібліотеку.

Під час візиту студенти відвідали відділення хірургії,ендокринології, отоларингології, гінекології та акушерства, відділення реанімації та пологовий зал університетської клініки де ознайомилися з основними принципами та стандартами надання допомоги, були присутніми на операціях з видалення пухлини надниркової залози та пухлини слухового нерву, абляції, стентування, холтеризації; відбувся візит до кардіологічного відділення Центральної госпітальної клініки.

Під час візиту, з метою естетичного виховання, делегація відвідала Варшавський ботанічний сад та палацово-парковий комплекс Королівські Лазенкі, палац в Вілянове, музей та резиденцію короля-воїна Яна III Собеського, Замкову площу, Центр науки Коперніка, музей Фредеріка Шопена та відвідали концерт класичної музики.

Comments are closed.