І Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів»

30-31 березня 2017 року на базі Національного фармацевтичного університету відбулася І Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів». Конференція була присвячена сучасним проблемам фармакотерапії захворювань легень, а саме: фармакотерапії хронічної обструктивної патології легень, бронхіальної астми, альвеолітів, пневмонії.

Під час конференції було застосовано режим on-line конференції, в якому брали участь міста зарубіжжя (Російська Федерація, Республіка Азербайджан, Португалія, Франція, Естонія, Іспанія) та України (Луцьк, Ужгород, Дніпро, Запоріжжя, Суми, Львів, Херсон, Полтава, Харківська область (м. Ізюм), Київська обл. (м. Переяслав-Хмельницький).

З метою Євроінтеграції у медичній, науковій та фармацевтичних галузях у конференції брали участь Російська Федерація, Республіка Азербайджан, Республіка Білорусь, Республіка Таджикистан, Республіка Узбекистан, Республіка Казахстан, Португалія, Франція, Естонія, Іспанія, що викликала цікавість зі сторони українських колег.

Різні міста України, такі як Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Одеса, Полтава, Тернопіль приймали участь у формі пленарних і секційних доповідей та у формі публікації матеріалів праць.

Всього в режимі on-line взяли участь 215 учасників, а до початку пленарного засідання зареєструвалося 123 учасника. Загалом у конференції прийняли участь у формі пленарних і секційних доповідей та у формі публікації матеріалів праць понад 650 учасників.

За підсумками конференції видана збірка матеріалів у двох томах.

Comments are closed.