Закордонні візити співробітників кафедри

23-25 жовтня 2013 р. візит проф. Кіреєва І.В. до Варшавського медичного університету. Проведені переговори з проректором з міжнародних зв’язків проф. Slawomir Majewski щодо проходження ознайомчої медичної практики студентами НФаУ в університетській клініці Варшавського медичного університету. Досягнуто домовленості про проходження студентами практики в університетській клініці з 7 по 14 грудня 2013 року. Кількість студентів – 10.

15 листопада-23 листопада 2013 р. участь проф. Кіреєва І.В. в міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти фармакотерапії больового синдрому» (м. Тенеріфе), Іспанія. Проф. Кіреєв І.В. виступив з доповідями: – «Мультимодальна фармакотерапія больового синдрому в ранньому післяопераційному періоді»; – Сучасні аспекти фармакотерапії больових синдромів вертеброгенного ґенезу. Досягнуто усної домовленості щодо можливості підписання договору про співробітництво між НФаУ та Мадридським університетом. Досягнуто усної домовленості щодо можливості проходження ознайомчої медичної практики студентами НФаУ в університетській клініці Мадриду та на заводі з виробництва ліків Grupo Farmasierra. Розпочата переписка щодо уточнення та призначення дати підписання договору про співробітництво.

Візит на республіканську конференцію гастроентерологів та педіатрів Монголії «Новые подходы в проведении терапии пробиотиками в Монголии», 15-22 квітня 2013 р., м. Улан-Батор, Монголія. Проф. Кіреєв І.В. виступив з доповіддю «Нові напрямки фармакотерапії антибіотико-асоційованої діареї». Відбулася зустріч з проректором з міжнародних зв’язків Медичного університету Грузії. Вчені медичного університету Монголії взяли участь в конференції «Ліки – людині» 23 травня 2013 р., були на зв’язку on-line до 22.00 год за їхнім часом.

Науково-практична конференція «Современные аспекты терапии в педиатрической практике с позиции доказательной медицины» 23-24 лютого 2013 р., м. Ахалцихе, Грузія. Проф. Кіреєв І.В. виступив з доповіддю «Нові напрямки фармакотерапії антибіотико – асоційованої діареї» Відбулася зустріч з проректором медичного університету та проректором з міжнародних зв’язків медичного університету Монголії. На прохання респіраторного товариства Грузії опублікована стаття «Эффективность пробиотиков в профилактике и лечении антибиотико-ассоциированной диареи с позиции доказательной медицины» за матеріалами доповіді в журналі Georgian Respiratory Journal.

Візит з метою міжнародного співробітництва до Варшавського медичного університету, 12-19 грудня 2012 р., Варшава, Польща. Проф. Кіреєв І.В. виступив на науковій раді факультету фармації Варшавського медичного університету з презентацією Національного фармацевтичного університету. Налагоджено контакти з деканом факультету фармації Варшавського медичного університету Piotr Wroczyski. Налагоджено контакти з проректором з міжнародних зв’язків Варшавського медичного університету професором Sawomir Majewski. Підписано договір про співпрацю між університетами. Налагоджено контакти з завідувачами кафедр, які викладають які викладають дисциплін «Фармакотерапія» та «Перша долікарська допомога»: проф. Małgorzata Kozłowska-Wojciechowska та проф. Magdalena Bujalska-Zadrozny. Обговорені умови проходження студентів НФаУ медичної ознайомчої практики на базі університетської клініки Варшави. Додатково обговорені умови виділення грантів для проведення НДР на базі Варшавського медичного університету. Запланована участь професорів Варшавського медичного університету у читанні лекцій з дисциплін «Фармакотерапія» та «Перша долікарська допомога» для студентів кафедри фармакотерапії і виступі на конференції «Ліки – людині» яка відбулась 23 травня 2013.

Ювілейний конгрес Міжнародної фармацевтичної федерації (FIP), 4-8 жовтня 2012 р., м. Амстердам, Голландія Проф. Кіреєвим І.В. були налагоджені контакти з професором Yvan Vanderplas, Universitair Kinderziekhuis Brussels. Обговорені умови участі та спланований виступ професора Yvan Vanderplas на конференції «Ліки – людині», яка відбулася 23 травня 2013. Придбана навчально-методична література з фармакотерапії, включаючи базовий підручник, за яким ведеться викладання дисципліни в усьому світі. Отримано доступ до фармацевтичних факультетів усього світу, що дозволило зробити аналіз навчальних планів 237 ВНЗ Європи, Азії, Африки та Америки.

1-й національний з’їзд анестезіологів Киргизстану, 13-18 вересня 2012 р., м. Бішкек, Киргизстан. Проф. Кіреєв І.В. виступив з доповіддю «Нові напрямки фармакотерапії больових синдромів у ранньому післяопераційному періоді». Відбулася зустріч з Проректором з наукової роботи Брімкуловим В.А., підписаний договір про співпрацю між навчальними закладами.